top of page

TAMİR & BAKIM

BİR MAKİNANIN TAMİRE İHTİYACI VARSA VE SİZ ONU TAMİR ETMİYORSANIZ,

ZATEN O MAKİNANIN BEDELİNİ FAZLASIYLA ÖDEMEYE BAŞLAMIŞSINIZDIR.

TAMİR KABİLİYETLERİMİZ

Kişisel taşıyıclıar ve elektrikli tüm taşıyıcılara ait elektronik ve mekanik tüm arıza, bakım talepleriniz için buradayız.

PROBLEM TESPİT VE ÇÖZÜM

Çözüme yönelik alternatifler yaratır ve makinanız için en uygun olanını sizlere öneririz.

Çö

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ.

Çağrı merkezimize haftaiçi ve cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ KAYKAY TAMİR
 

Tüm elektrikli kaykay lar ilgil alanımızda titreşim problemi, takılma problemi, şarj almama, denge ayarı, anakart problemi, jiroskop sensörü ve motor.

ELEKTRİKLİ SCOOTER TAMİR
 

Tüm buggy ve golf arçlarınız geniş yedek parça ağımız ile yenisinden daha yeni eskisinden daha performanslı oluyor. Bize mekanik ve elektronik tüm arızalar ile ilgili ulaşabilirsiniz.

UZAKTAN YARDIM
 

Ürününüz ile ilgili problemi video ile cihaz üzerinde göstererek anlatın ve 02124930163 nolu acil destek hattımıza whatsapp ile gönderin. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapalım.

SEGWAY ARIZA TESPİT
 

Orjinal segway kişisel taşıyıcılarda hızlı ve ugun maliyetli çözümler sunuyoruz. Tüm dişli takımı değişimi, anakart çözümleri ve batarya tamiri, denge sensörleri bakımı ve tüm arızalar.

YEDEK PARÇALAR
 

Elektrikli kaykay alüminyum gövde, şarj aleti, batarya, anakart, dolgu tekerlek ve tüm aksesuarları. Hoverboard , jetroll, walking ginger, jetbas, electroll, smart board tüm markalarda 6,5 ,8 ve 10 inch cihazlar için iletişime geçebilirsiniz.

YERİNDE SERVİS
 

Segway veya tüm marka elektrikli taşıyıcılar tamir bakım ilgi alanımızda çağırın gelelim ve sorunu yerinde çözmeye çalışalım. Yoğun çalışan işletmeler için mobil ekibimiz hazır.

bottom of page