top of page

HİKAYEMİZ

A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım, o zaman A= x+y+z "x" çalışmaktır, "y" oyundur, "z" de çeneyi tutmasını bilmektir.

Albert Einstein

Garantili Hoverboad Servisi

Elektrikli taşıyıcıların gün geçtikçe hayatımıza girmesi ile başlayan hikayemiz 12 yaşında ve sadece bir teknik servis olmaktan öte arge yatırımlarımızın yegane sebebi geleceğin araçlarında öncü tasarımlara imza atmaktır.

Vizyonumuz...

 

2009 ylında elektronik eşya ithalatı yapmaya başladığımızdan bu yana edindiğimiz tecrübelerle bir çok elektrikli taşıyıcı onarımı ve bakımı ile ilgilendik. Segway , Yamaha, Yuki gibi öncü marka araçların elektronik ve mekanik arıza ve bakımlarını 12 yıldır yapmaktayız. 

 

Misyonumuz...
 

Elektronik mühendisleri ve teknisyenlerden oluşan kadromuz teknik servis dışında 2024 yılında satışı başlayacak olan tasarımımızı geliştirmektedir. Sizlerin de desteğiyle bu yolda başarılı olacağımıza inanıyoruz.

 

YETENEKLERİMİZ

Tüm elektrikli taşıyıcılar bizim alanımıza girmektedir. Dronelar, elektrikli kaykaylar, elektrikli scooterlar, segway ve içten yanmalı olmayan tüm elektrik motorlu araçlar için bize arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için aşağıda ki butona basmanız yeterli...

bottom of page